Odsuvné sekční

Odsuvná sekční vrata


 

 

Řešení umožňující jednoduchý průchod osob při částečném otevření vrat. Komponenty, ze kterých jsou tato vrata vyráběna, jsou shodné s průmyslovými vraty určenými pro vysoké provozní zatížení. Od průmyslových vrat se liší pouze svým vzhledem a použitým pohonem. Jejich konstrukce a povrchová úprava zajišťují dlouhou životnost a vysokou provozní užitnost.Odsuvná vrata Hörmann

Vratové křídlo se skládá ze čtyř a více sekcí. Ocelová sendvičová sekce má přerušený tepelný most a spolu s celoobvodovým elastickým těsněním zaručují nejlepší tepelně-izolační vlastnosti vrat. Spoje mezi jednotlivými sekcemi jsou speciálně tvarovány a v provozu tak zabraňují úrazu, např. skřípnutí prstů. Sekce jezdí v kolejnici na kladkách s kuličkovými ložisky. Vrata nadlehčuje pružina, proto ani ruční ovládání nevyžaduje velkou fyzickou sílu. Sekční vrata také charakterizuje velmi tichý chod, vysoká spolehlivost a maximálně dlouhá životnost.

Vnitřní pohled
 Hlavní přednosti posuvných vrat:

  • horní - boční - spodní těsnění - dokonalá soustava těsnění po celém obvodu vrat
  • lehkost ovládání - závěsná kolejnice umožňuje klidný pohyb vrat
  • podlahové vedení - tvoří práh v průjezdu
  • klika - pro mechanická vrata

 

Hlavní výhody:

 

  • Spolehlivost, výborné tepelně-izolační vlastnosti a důraz na estetické řešení - díky těmto přednostem garážových vrat a příznivé ceně, při nejvyšší kvalitě a nadstandardních záručních podmínkách, jsou tato vrata ideálním řešením pro jakýkoliv projekt.
  • Bezporuchový provoz - provoz Vašich garážových vrat je dosažen díky nejmodernějším technologiím a vlastnostem užitých materálů. Odolná nylonová ložisková kolečka zaručují spolehlivost celého systému. Pro nouzové otevření vrat v případě výpadku proudu je použit systém "ODBLOK".
  • Dokonalé těsnění po celém obvodu - kompletní těsnění po celém obvodu garážových vrat je způsobeno díky provedení horního a bočního těsnění spolu se spodní těsnící lištou, která dokonale přilne k podlaze. Ve vývojovém centru je oblasti těsnění přikládána nemalá důležitost – pro zákazníky je jedním z důležitých parametrů i míra úspor, která je díky kvalitním izolačním vlastnostem.
  • Přesná a kvalitní výroba - spoje mezi sekcemi jsou speciálně tvarované tak, aby při otvírání nemohla mezi nimi vzniknout mezera, do které by se mohly skřípnout při zavírání vrat prsty.

 

Prospekt - odsuvná sekční vrata

Montážní data

Poptávkový  formulář


Zde prosím uveďte poptávaný předmět včetně požadovaných parametrů, barvy apod.
Jméno a příjmení
Telefon
Adresa
Emailová adresa

 

Fotogalerie :