Rolovací

Rolovací garážová vrata

 

Kompletní systém včetně pohonu

 

Více volného místa v garáži díky inovační technice Hörmann

 

"Kvalitě značky Hörmann můžete důvěřovat"

 

Garážová vrata RollMatic firmy Hörmann umožní získat spoustu místa před garáží i v garáži. K zaparkování můžete najet až přímo před vrata, navíc zůstane volný prostor u stropu garáže. Profil vrat RollMatic je vyroben z jakostního, nekorodujícího hliníku a vrata jsou standardně vybavena moderní technikou pohonů Hörmann.

 

Souhra barev

Možnosti ztvárnění pro libovolný vkus


Rolovací vrata RollMatic firmy Hörmann se dodávají ve vybraných barvách – sladěných se vzhledem fasády domu. Ať je to klasická provozně bílá, jedna z oblíbených přednostních barev, nebo stylový

dekor Decograin, vždy rozhoduje vaše individuální obliba a styl vašeho domu.


Harmonický celkový vzhled
U rolovacích garážových vrat Hörmann dostanete plášť vrat, vodicí kolejnice a clonu překladu ve vámi zvolené barvě nebo s povrchem Decograin.

 

Bezpečnostní charakteristiky dle evropské normy EN 13241-1

Technika tažné pružiny se systémem pružina v pružině.

Rolovací vrata Hörmann RollMatic s dvojitými tažnými pružinami a dvojitými drátěnými lany zajišťují křídlo vrat před zřícením, a to v každé poloze vrat. Díky patentovanému systému pružina v pružině a průhlednému
ochrannému krytu nemůže být zlomená pružina vymrštěna a nikdo nebude zraněn.


Integrované mechanické zajištění proti zvednutí
Speciální postavení lamel na navíjecí hřídeli a spojení s pohonem zajišťují vrata RollMatic proti násilnému zvednutí zvenku. Pokusy o vloupání jsou tím značně ztíženy. Ruční otevření zevnitř v případě nouze je samozřejmě možné.


Nízké nároky na montáž
Rolovací vrata RollMatic lze rychle a jednoduše namontovat. Do prostoru garáže se umístí boční vodicí kolejnice, konzola překladu a pohon. Poté se plášt vrat pomocí pásů bez námahy pohonem vytáhne na navíjecí hřídel a zajistí. Náročné seřizovací práce odpadají.

 

 

 

 

Standardně opláštěná navíjecí hřídel
Obložení dodávané standardně v šedobílé barvě prakticky zabraňuje vložení ruky do svinutého vratového pláště. Navíc při otevřených vratech chrání plášť vrat před poškozením a znečištěním.

 

 

 

 

U rolovacích vrat RollMatic jsou vrata, pohon a řídicí jednotka optimálně vzájemně sladěny a zkoušeny jako funkční jednotka. Integrovaný pozvolný rozjezd a pozvolné zastavení pohonu zajišťuje klidný chod vrat a šetrnost vůči vratům. Jednoduše přístupná skříň pohonu usnadňuje údržbu. Řídicí jednotka je kompletně vybavena tlačítky a osvětlením.

 

Standardně:
Impulsní řízení s integrovaným osvětlením
• Ruční minivysílač HSM 4
• Vypínací automatika s rozpoznáním překážky
• Nouzové uvolnění zevnitř pomocí tažného lanka
• Mechanické zajištění proti zvednutí
• Zajištění proti zřícení pomocí techniky tažných pružin

 

Prospekt - privátní rolovací vrata

Prospekt - rolovací mříže

Poptávkový  formulář


Zde prosím uveďte poptávaný předmět včetně požadovaných parametrů, barvy apod.
Jméno a příjmení
Telefon
Adresa
Emailová adresa

 

Fotogalerie :

Fotogalerie :