Rolovací

Průmyslová rolovací vrata

 

Rolovací vrata a rolovací mříže Hörmann z hliníku, oceli a ušlechtilé oceli jsou díky geniálně jednoduché konstrukci s malým počtem součástí obzvlášť hospodárná. Jsou to uzávěry, které se osvědčují v každodenním provozu. Rolovací vrata a mříže zabírají nad otvorem velmi málo místa. Svinou se kompaktně za překladem. Na bocích a v prostoru stropu se neztratí žádná cenná plocha haly.

Vysoká specializace ve výrobě rolovacích vrat a mříží značně přesahuje běžný standard. Změna speciálních řešení patří v našem výkonném týmu ke každodenním úkolům.

 

Robustní a spolehlivá v náročných každodenních provozních podmínkách

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

U rolovacích vrat a rolovacích mříží Hörmann je bezpečnost certifikována

Bezpečnostní charakteristiky podle evropské normy EN 13241-1 - testováno a certifikováno:

 • Bezpečnost proti pádu
  • integrované záchytné zařízení v nasazovacích pohonech - poskytuje mimořadně dobrý útlum, velké výkonové rezervy a spolehlivě zabraňuje pádu pláště vrat
  • samostatné záchytné zařízení u řetězových a trubkových pohonů - je stejně vykonné jako integrované záchytné zařizení a reaguje již při malém překročení mezních otáček.
 • Ochrana proti sevření - černé plastové lišty chrání před zraněním střihem na hranách vodící kolejnice.
 • Ochrana proti vsunutí ruky - pokrytí z vysoce pevné speciální tkaniny zabraňuje vsunutí ruky do nebezpečných mist u svinutých vrat.
 • Tepelná izolace - minimalizované tepelné mosty a tuhá polyuretanová pěna s jemnými póry zajišťuji u všech dvoustěnných vratových profilů dobrou tepelnou izolaci.

 • Tlumení hluku -pplášť a těsnící technika kolem celých vrat snižuje hluk zvenči i zevnitř.

 • Těsnost - všechna dvoustěnná vrata classic jsou po celém obvodu utěsněná: Na podlaze profilovým hadicovým těsněním odolným před mrazem, u překladu vločkovaným speciálním těsněním a ve vodících kolejnicích vlasovým těsněním

 • Zatížení větrem - vysokou stabilitu zajišťují v zavislosti na typu vrat: koncové kusy s větrnými háky, podlahové profily odolné proti ohybu a volitelně WPS.

 

Rolovací vrata DECOTHERM - inovativní technika profilu

 

Lamela k dodání v hliníkovém (DECOTHERM A) nebo ocelovém provedení (DECOTHERM S).

 

Profilem Decotherm společnost Hormann rolovaci vrata vyznamně zlepšila. Kombinace do detailu optimalizované geometrie profilu se specialními hlinikovými a ocelovými slitinami ukazuje, čeho dnes lze při vyrobě rolovacích vrat dosáhnout. Vyklenuté vnitřní a vnější plochy profilů Decotherm zajišťují velmi dobrý průběh navíjení. Optimálně navržené závěsy snižují tepelné ztráty a umožňují spojení závěsu a navíjecího hřidele bez míst přítlaku a tření, která jsou jinak nevyhnutelná.

 

 

 

 

Rolovací vrata HR 116 - robustní pro velké otvory

 

Lamela k dodání v hliníkovém (HR 116 A) nebo ocelovém provedení (HR 116 S).

 

 

 

 

Rolovací vrata HR 120 - klasická vrata bez izolace pro každodenní těžký provoz

 

Lamela k dodání v hliníkovém (HR 120 A) nebo ocelovém provedení (HR 120 S).

 

 

HR 120 aero - vrata s provětráváním 30% vhodná do hromadných garáží

 

Lamela k dodání v hliníkovém provedení

 

Alternativa pro podzemní garáže a pasáže - tento plnoplošný, jednostěnný uzávěr z vlnitých, sítovitě děrovaných profilů (průměr otvoru asi 3,2 mm) nabízí dobré ventilační vlastnosti a lepší vizuální ochranu. Jemné děrování zadržujte listí, papír a jiné nečistoty a zamezuje vhazovaní odpadků

S vysokou bezpečností - vzhledem k tvaru profilů vrat nemohou po vratech lézt děti ani se na nich zavěšovat. Tim se výrazně předchází nepodcenitelnému nebezpečí zranění, ale také se chrání vrata proti poškození.

 

Rolovací mříže HG - pro velký průchod vzduchu a průhled

 

K dodání v provedení basic z hliníku (HG-L) a classic v provedení hliníkovém (HG-A), z pozinkované oceli (HG-S) a z ušlechtilé oceli (HG-E) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prospekt - průmyslová rolovací vrata a rolovací mříže

 

Montážní data - průmyslová rolovací vrata a rolovací mříže CLASSIC

 

Montážní data - průmyslová rolovací vrata SB, TGT, DD

Poptávkový  formulář


Zde prosím uveďte poptávaný předmět včetně požadovaných parametrů, barvy apod.
Jméno a příjmení
Telefon
Adresa
Emailová adresa

 

Fotogalerie :