Rychloběžné

Průmyslová  rychloběžná  vrata

 

Rychloběžná vrata Hörmann se používají ve vnitřních prostorech nebo jako venkovní uzávěr k optimalizaci dopravního toku, k zlepšení klimatu v místnostech a k úsporám energie. Program Hörmann zahrnuje vertikálně i horizontálně otvíratelná průhledná vrata s flexibilním závěsem, také v kombinaci se sekčními a rolovacími vraty, i jako výkonná spirálová vrata příznivá pro servis s hladkými plochými hliníkovými profily.

 

Inovativní technika a design :

  • Bezkontaktní bezpečnost - standardně dodavaná bezpečnostní světelná mřiž (IP 67) hlídá zavírací rovinu vrat až do výšky 2500 mm. V důsledku toho není nutné zajištění před zavírací hranou. Integrovaná montáž v zárubni navíc snižuje riziko škody způsobené najetím. Diky těmto přednostem jsou rychloběžná vrata obzvlášť přiznivá pro montáž a servis.

 

 

 

  • Žadný výpadek po kolizi diky podlahovému profilu SoftEdge - inovační technika SoftEdge vylučuje poškození a tím způsobené odstavení vratového zařízení. Nákladné opravy, běžné u tuhých podlahových profilů, nevznikaji. Technika SoftEdge zajišťuje bezporuchový průběh provozu a výroby.

 

 

  • Spínač FunkCrash (přihlášeno k patentovaní) - spínač FunkCrash je skrytě umístěn v uzavíracím profilu SoftEdge. Jestliže se podlahový profil v připadě vypadnutí z vodící kolejnice stlačí, vyšle spínač FunkCrash signál do řídící jednotky: Vrata se ihned zastaví. Díky této technice fungují vrata nezávisle na počtu vratových cyklů až 3 roky bezúdržbově.

 

  • Impulsy pro dlouhou životnost a větší hospodárnost - všechna rychloběžná vrata Hörmann jsou standardně dodavána s řidici jednotkou vybavenou frekvenčnim měničem (FU) pro rychlý, bezpečný a šetrný chod vrat. Vyšší rychlost otvírání a zavirání optimalizuje provozni průběhy a snižuje ztráty tepla a průvan na pracovišti. Navic se diky pozvolnému rozjiždění a brzdění snižuje zatižení veškeré mechaniky vrat a několikanásobně se tak prodlužuje jejich životnost.

Vertikální rychloběžná foliová vrata

rychlost otevírání 1,5 - 2,0 m/s, zavírání 0,8 m/s

Vhodná do hal, pro oblast logistiky, supermakety. Možno dodat ve speciálním provedení pro záchranné cesty, do chladíren a mrazíren, pro mokré oblasti v potravinářském průmyslu, pro prostory s nebezpečím exploze, apod.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Horizontální rychloběžná foliová vrata

Otvirají se razantně, náraz téměř vylučují - nejrychlejší vrata pro vnitřní prostory. Křídla vrat se razantně otvirají na stranu a ihned poskytují úplnou výyšku průjezdu. To zaručuje rychlý dopravni tok a zvyšuje bezpečnost, především při silném provozu osob. I při vysoké rychlosti otvíraní 3 m/s je diky frekvenčnímu měniči zajištěn pozvolný rozjezd a pozvolné zastavení šetrné vůči vratům. Pro osoby a dopravní prostředky lze naprogramovat dvě šířky otevření. Bezpečnost navíc zvyšuje zajištění před zavirací hranou a světelná závora. V připadě poruchy je možno vrata rychle otevřit ručním posuvem nebo při výpadku proudu automaticky pomocí brzdy pracovního proudu (speciální výbava).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rychloběžná spirálová vrata

 

Bezkontaktní technika navíjení - pro zvláště velké rychlosti otvírání a precizní chod vrat jsou lamely vtahovány do spiralové konzoly. Diky bezkontaktní technice navijení nedochází k žádnému otěru lamel, takže vrata si dlouhodobě uchovají svůj exkluzivní vzhled. Standardně dodavaná řídící jednotka s frekvenčním měničem navíc odlehčuje celou mechaniku vrat a prodlužuje tak jejich životnost.

 

 

Ocelové lamely stejnoměrně vyplněné pěnou - žarově pozinkované, dvoustěnné lamely s výplní tuhou polyuretanovou pěnou poskytují zvlaště vysokou tepelnou izolací s hodnotou UD 1,95 W/(m2K)*. Vrata se standardně dodavají s povrchem bilý hliník (RAL 9006). Na vnější straně je působivý liniový profil povrchu Micrograin, na vnitřní straně jsou lamely s povrchem stucco.

 

Volitelné prosklení - dvojité prosklení DURATEC o tloušťce 26 mm zaručuje nejvyšší odolnost proti poškrábání a dobré izolační hodnoty. Příčková hliniková konstrukce v přirodnim odstinu E6EV1 rozděluje prosklení stabilizujícími vloženými můstky. Na přáni jsou vrata dodávána s 3násobným prosklením DURATEC pro ještě lepší tepelnou izolaci.

 

 

 

 

 

 

 

Prospekt - průmyslová rychloběžná vrata

 

Montážní data - rychloběžná vrata

Poptávkový  formulář


Zde prosím uveďte poptávaný předmět včetně požadovaných parametrů, barvy apod.
Jméno a příjmení
Telefon
Adresa
Emailová adresa

 

Fotogalerie :