Vchodové dveře

Kvalitní domovní dveře HÖRMANN pro větší komfort a bezpečnost

 

Domovní dveře ThermoPro 

 

 

Užívejte si svého bezpečného domova

 

"Vchodové dveře v osvědčené značkové kvalitě Hörmann."

 

Dveře ThermoPro vyrobené z oceli jsou k dostání ve velkém výběru motivů. Cenově výhodné dveře se standardně dodávaným vícenásobným uzamknutím vám dávají pocit bezpečí, šetří energii díky vynikající tepelné izolaci a jsou krásnou vizitkou vašeho domova.

 

Bez viditelného rámu křídla
Domovní dveře Hörmann ThermoPro mají přesvědčivý vzhled. Tvarově krásné, hladké dveřní křídlo z oceli bez viditelného rámu křídla prostě vypadá dobře.


Vysoká úroveň tepelné izolace
V současné době je úspora energie důležitá všude v domě. Dveře ThermoPro k tomu významně přispívají. Díky dveřnímu křídlu o tloušťce 46 mm zcela vyplněnému tuhou polyuretanovou pěnou mají dveře vynikající tepelně izolační vlastnosti s hodnotou tepelné izolace U až 1,2 W/m2K. Tak ušetříte energii, tedy Vaše peníze!

 

 

 


Optimální utěsnění
Dvojité těsnění na všech čtyřech stranách s doplňkovým utěsněním rohů v prostoru nohou pro vás znamená ochranu před větrem a povětrností. Tepelné ztráty se sníží.

 

 

 

 

 

 


 

 

12násobně zajištěno


 Protože se doma se svou rodinou chcete cítit bezpečně, jsou všechny dveře ThermoPro standardně vybaveny vícenásobným uzamknutím. To vám poskytne dobrý pocit.Váš domov bude bezpečný: 2 kuželové otočné závory se 2 doplňkovými pojistnými čepy a 1 západkou zámku zapadnou do uzavíracích plechů zárubně a dveře pevně přitáhnou. Další 3 pojistné čepy na straně závěsů a 3 válcové závěsy prakticky znemožňují vypáčení dveří. S jemně zapadající západkou pro tiché zamykání dveří.


 

Bezpečnostní vybavení WK 2 bránící vloupání
Mnoho motivů domovních dveří* dostanete i s vybavením WK 2 - více bezpečnosti pro vás i vaši rodinu.
WK 2 Certifikovaná bezpecnost, osvědčená značková kvalita.
Všechny dveře ThermoPro jsou vyráběny podle normy ISO 9001 a pravidelně jsou podrobovány nejpřísnějším kontrolám kvality. Podle označení CE poznáte, že dveře odpovíd ají směrnicím EU obsaženým v normě EN 14351-1. Jsou dodrženy všechny požadavky na dveře v nich stanovené.

 

Výhody pro vás:

 

  • vodotěsné při silném dešti
  • stabilní proti zatížení větrem
  • nepropouštějící vzduch

  • protihluková ochrana
  • tepelná ochrana

 

Hliníková zárubeň

 

Tepelně dělená hliníková zárubeň nabízí velmi vysokou tepelnou izolaci a v zaobleném stylu navíc vypadá velmi exkluzivně.

 

 

Dveře lícující s plochou
Hladké celoplošné dveřní křídlo bez viditelného rámu křídla podtrhuje harmonický
vzhled dveří.

 

 

Optimální nastavení pomocí 3rozměrných válcových závěsů

Lehký chod dveří zaručují stabilní, dvoudílné, třírozměrně nastavitelné závěsy s ozdobnými kryty s hliníkovým vzhledem.

 

 

 

Vnitřní klika
Každé dveře jsou standardně dodáván
y s tvarově krásnou vnitřní klikou a vnější rozetou. Standardně v bílé barvě, z hliníku nebo ušlechtilé oceli.

 

 

Profilová cylindrická vložka
Standardně dodávána s 5 klíči. S nouzovou a výstražnou funkcí, tzn., že dveře se dají zavřít i tehdy, když je uvnitř zasunutý klíč.

 

 

 

Exkluzivní domovní dveře TopComfort, TopPrestige

 

Systémy hliníkových domovních dveří v jedinečné kvalitě a jedinečném vybavení

Vaše nové domovní dveře by měly být něco neobyčejného. Měly by se hodit ke stylu vašeho domu, být reprezentativní a dokazovat tak váš dobrý vkus. Neměly by však vaše domovní dveře splňovat také vysoké nároky na bezpečnost a pomáhat šetřit energii díky vysokým hodnotám tepelné izolace? V tom případě jsou domovní dveře Hörmann perfektní volbou.

Kvalitní a absolutně tvarově stálý materiál hliník nerezaví a nemusí se natírat. I po letech vypadají domovní dveře Hörmann jako nové.

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyberte si zcela podle přání ze 3 různých provedení pro individuální vzhled a tepelnou izolaci: cenově výhodné základní provedení TopComfort, elegantní provedení s překrývajícím křídlem TopPrestige nebo provedení TopPrestigePlus, které má navíc kvalitnější tepelnou izolaci i design. Bez ohledu na to, pro které provedení se rozhodnete, dostanete vždy špičkovou kvalitu „Made in Germany“.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prospekt - domovní dveře 

 

Prospekt - domovní a vchodové dveře Thermo

 

Prospekt - domovní dveře ThermoCarbon

 

Prospekt - dálkové odemykání dveří Smart

 

Fotogalerie:

 

 

 

 

Poptávkový  formulář


Zde prosím uveďte poptávaný předmět včetně požadovaných parametrů, barvy apod.
Jméno a příjmení
Telefon
Adresa
Emailová adresa